Rejestracja w katalogu

W naszym katalogu znajdziesz tysiące artystów, którzy potrafią uczynić wieczór w Twoim lokalu naprawdę niezapomnianym.

Zespoły muzyczne, DJ-e, popularni wykonawcy i gwiazdy show-biznesu. Planowanie imprez z nami jest łatwe i wygodne.


Konferansjer lub prezenter
Zespół muzyczny
DJ
Muzyk-instrumentalista
Piosenkarz
Tancerz

Jak dokonać zamówienia?
Wiele osób świętowanie urodzin lub jubileuszu ogranicza do kolacji świątecznej bądź spotkania w kawiarni lub wcale rezygnuje z imprezy. Bez względu na to ile masz lat, pomożemy Ci spędzić niezapomniane urodziny w kręgu bliskich osób i przyjaciół.

Klauny, baloniki, tort – wszystko to stanowi symbol urodzin od czasów dzieciństwa. Jednakże istnieje mnóstwo sposobów by uczynić to święto bardziej szczególnym i jaskrawym.

Impreza tematyczna to wspaniały sposób na urozmaicenie atmosfery święta i podarowanie gościom nowych jaskrawych wrażeń. Trzeba po prostu włączyć fantazję i zacząć eksperymentować! Plażowe party, impreza hawajska, w klimacie gangsterskim, zabawa kostiumowa, bal maskowy – jedyne co może ograniczyć Twoją fantazję to budżet.

Do świętowania urodzin możesz potrzebować prowadzącego, DJ-a, zespołu muzycznego, sztukmistrza, show tanecznego lub piosenkarza, animatora bądź klauna. Z pomocą naszego serwisu bez trudu zrobisz niezwykły i oryginalny prezent przyjacielowi, żonie (mężowi) lub koledze z pracy i już nie będziesz zaprzątać sobie głowy pytaniem co by takiego podarować.