Rejestracja w katalogu

W biurze panuje zbyt surowa atmosfera?

Wesoła impreza z udziałem ciekawych artystów jest w stanie to naprawić! W naszym katalogu znajdziesz setki artystów, którzy potrafią zamienić imprezę w gronie zespołu w niezapomniane wydarzenie.


Konferansjer lub prezenter
Zespół muzyczny
DJ
Muzyk-instrumentalista
Piosenkarz
Tancerz

Jak dokonać zamówienia?
Imprezy korporacyjne bywają kilku rodzai:

Wybierając wypełnienie programu imprezy należy zastanowić się kim są zaproszeni na nią goście i co będzie dla nich właściwe, i odwrotnie. Jeśli Twój szef uwielbia imprezy hawajskie nie znaczy to, że będzie zachwycony, jeśli zamienisz całe biuro w piszczystą plażę.

Sporządź przybliżony budżet imprezy i upewnij się, że pomieszczenie, w którym impreza ma się potoczyć, jest wystarczająco duże by zmieścić wszystkich gości. Oprócz tego należy dokładnie rozpisać scenariusz i upewnić się, że wszystkie elementy znajdują się na „właściwych” miejscach.

Zawczasu skontaktuj się ze wszystkimi uczestnikami programu i przekonaj się, że każdy z nich rozumie swoją rolę, wie gdzie odbędzie się impreza i kiedy powinni zjawić się na sali.

Na imprezę korporacyjną możesz potrzebować prowadzącego, DJ-a, zespołu muzycznego, solowego wykonawcy lub programu rozrywkowego.